Naturalny słodzik i jego wartość

Luo Han Guo dodatkowo Nazwany pNaturalny słodzik i jego wartośćrodukt Owoc opata należny fact że buddyjskim abbots Luohan trzeba posiadać, 1-szy w 13th wieku, byli świadomi wyjątkowych funkcji od zakładu. Owocowe produkty próbują niezwykle przyjemne, a także posiadają dodatkowo właściwości lecznicze.

Tak opatów od Luo Han Guo używali szczęśliwie, w miarę jak organiczny cukier – pozornie dla herbal herbat, a także zup – pomógł zrobić ale także różnorodności wyjść. Wtedy, jak obecnie najlepsze ważne zakresie od żądania składają się z takich jak wyczerpanie energii cieplnej, rozstrój żołądka, a także przeziębienia.

Lo Han guo: sztuczka naprawdę przedstawia.

W XIX wieku, Lo Han guo był prawie wyłącznie Chuang-tajskiej osobą w Guangxi-uznanej, która strzegła jej sekret jak gałki ocznej. Owoce zostały sprzedane podczas gdy mały projekt na lokalnych rynkach, jednak za wyjątkiem Zhuang, żaden człowiek nie przyznał się, jakie rośliny uderzające owocowe produkty naprawdę pojawiają się. Jest to także przyczyną tego, że Lo Han guo faktycznie było bardzo późno w standardowej medycynie chińskiej (TCM).

Daleko od Chin Lo Han guo po raz pierwszy otrzymał uwagę w 20 wieku. Lekarz George Weidman Groff, nauczyciel ogrodnictwa na Uniwersytecie Линьнань w Guangzhou, zbadane górski świat wokół Гуйлиня w 1932 roku i wziął udział w zupełnie tajnej fabryce. To było rzeczywiście najpierw Luo Han Guo wyprawy, która została zorganizowana na koszt amerykańskiego National geographic society. Wkrótce potem zebrał kolekcję badań naukowych. Pierwsze wyniki badań zostały faktycznie na ten moment wydane w latach 1970-tych i 1980-tych.

Wraz z wzrastającą zrozumieniem że wraz z wykorzystaniem przemysłowej glukozy wiele szkodliwych wyników zdrowia towarzyszą obok such as fluktuację od glukozy we krwi, jak również Stopień insuliny we krwi, problemy z wagą, stomatologiczny próchnicy, jak również przewlekłe primed złe samopoczucie– dalszy zachwyt poprzecznego dla wyjątkowej słodyczy od wyniku Luo Han Guo.

W tym samym czasie, Lo Han guo, nie tylko w Chinach, ale i w wielu innych krajach jest używana jako naturalny słodzik, a także cenione. Na przykład, w Nowej Zelandii, Japonii, Korei, Tajlandii, Singapurze i Australii. Wszędzie tam, gdzie produkt płodu opata faktycznie Faktycznie uznany alternatywa dla cukru.

Na podstawie licznych badań Luo Han Guo mieszkał w 2009 roku wydarzenie jest również związane z naszą firmą żywności i leków w USA (FDA – zasilanie, a także organizacji bezpieczeństwa medycyny) jako towaru trawnik (= ogólnie uznawane za bezpieczne)- to jest właściwie sklasyfikowany jako nieszkodliwy.

Luo Han Guo, a także малознакомое wymóg do żywności.Luo Han Guo, a także малознакомое wymóg do żywności.

W Europie, stan do tej pory nie jest jasne. Lo Han guo był rzeczywiście długo tylko buffy uznają, faktycznie nie było żadnej dyskusji w związku z uprawnienia. Pasja była naprawdę wykonuje nie istnieje lub nie może być właściwie traktowany ze strony odszkodowania. W 2003 roku budynek sądu w Monachium stało, ale to, że w rzeczywistości, najprawdopodobniej kryterium.

Kobieta była zaangażowana od konkurencji organizacją od społecznego, w miarę jak ona faktycznie przyłożyła fundusze z istotą Owoc Luo Han Guo, jak również разметано.

To było naprawdę ważne jest, aby sprawdzić, czy sprzedaż w ramach regulujących zasady (UE) faktycznie nr 258/97 europejskiej zgromadzenia i Rady w nieznanym jedzeniu i elementów zasilania z 27 stycznia 1997 r. – w ten sposób, w tak zwanej nowej polityce zasilania-a także, w konsekwencji, potrzebuje licencji. Scenariusz wyszedł z sądu do dużego, regionalnego sądu z Monachium Monachium i wylądował w końcu w 2007 roku w Federalnym sądzie, gdzie komunia na podstawie nieuzasadnionych konkurencji został ukarany za niewielką grzywnę. Ponadto, co było zabronione stale dawać te produkty kupić.

Lo Han guo był rzeczywiście po tym zidentyfikowany jako unikalne produkty (unikalne produkty). Jest to żywność i suplementy diety, które zostały użyte do 15 maja 1997 r. w każdym państwie członkowskim w znacznych ilościach do indywidualnego użytku w ramach UE. Teraz, jak zwykle, pojawia się lęk przed tym, jak owoc towar w Europie, jak książka może być spojrzał na, jeśli był używany za 1000 lat, w rzeczywistości był właściwie klasyfikowane w niektórych krajach rzeczywiście pozwolił i FDA jako bezpieczne.

Może być, od tego czasu, jak w UE fabryki mielone po prostu trochę wolniej, a procedury administracyjne na próżno ciągną zwierzęta mile w terminie?

Lo Han guo: spojrzenie w przyszłość.

Teraz to pozostaje zobacz, ile czasu to na pewno będzie, dopóki Lo Han guo ze strony, w końcu oficjalnie przyjął procent UE. Właściwie to było rzeczywiście zalecane, przynajmniej w rzeczywistości.
badanie bezpieczeństwa i ochrony, a także śledzenie typowych produktów spożywczych, pochodzących z państw trzecich, bezpieczne korzystanie z których stopniowo uwzględnia się w ojczyźnie”.

Może pomóc tak zakłady spożywcze, które, naturalnie, zapach duże pieniądze, odszkodowania UE na nurkowania. Новозеландская firma natural Vittoria realizuje program w Europie rozdzielczość obecnie, aby uzyskać, a także na całym świecie aktywnych angielskich potraw firma Tate & Lyle faktycznie zawarła w rzeczywistości dostarcza pięcioletniego ważna jest współpraca i umowa na zakup wraz z wszystkimi natural Vittoria.

Ponadto, Luo Han Guo jest w niezliczone sklepy Azji, a także w Internecie, a także w związku z tym żadnych kroków prawnych nie było. To rzeczywiście jest również, według własnego uznania, od człowieka teraz, aby wybrać zdrowe zamienniki słodyczy (i zamówić Lo Han guo za granicą) lub zatwierdzenie, która znajdzie się nieuchronnie.

Nasza firma poinformuje cię w każdym razie już w tej chwili o elastycznym odpowiednim wyniku i ich korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Lo Han guo: zamiennik słodyczy, a także leczenie.Lo Han guo: zamiennik słodyczy, a także leczenie.

Jak teraz wiesz, Luo Han Guo jako zamiennik cukru i leczenia stosowane. To musi być naprawdę . Nowe owoce Lo Han guo bardzo rzadko są używane w obu przypadkach. Z jednej strony, ich zdolność do przechowywania naprawdę się korzystne może być, z drugiej strony, starają się jeszcze i, oczywiście, nie jest szczególnie duży. To faktycznie dlaczego приденный właśnie o całkowicie osuszony Luo Han Guo i pobiera therefrom– such as w rodzaj proszku– na rynku.

Za pomocą metody suszenia można rzeczywiście skutecznie wspierać owoce i łatwo pozbyć się najbardziej niepożądanych smaków. Flavoursome wadą jest jednak, że srogich elementy tworzą z tym. kolejność. Oczywiście żadna strata nie wytwarzająca w medycznych frazach, ale jako alternatywa glukozy, suszone na zewnątrz owoc dlatego stosuje się z pewnością nie do każdego smaku.
Gorzkie materiały zostały wyłączone za pomocą specjalnych strategii, dlatego dopiero teraz utwórz pomoc zrób odpowiednią wymianę z cukierkami, tak samo, jak inne pyszne produkty pochodzące od Lo Han Guo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *