Lo Han guo od otyłości

Lo Han guo od otyłościDlaczego Lo Han guo taki miły? Owoce Lo Han guo składają się z różnych węglowodanów, w tym fruktozy i cukru we krwi na 25-38%. Jednak miał Mogroside jest odpowiedzialny głównie dla nadzwyczajnej słodyczy od produktu Owoc. To właściwie drugie związki roślinne z grupy saponin, tzw. glikozydy kwasowe.

Pięć różnych Mogroside prosto w owoce Lo Han guo.

To połączenie Могрозидена około 300 razy słodsze w porównaniu ze słodyczami z laski. Uważa się, że około będą głównie elementy Mogrosid IV, i specjalnie Mogrosid V, który może łatwo wyprzedzić услащая życie cukru, w сконцентрированном typu, wykładają do 500 czasów.

Różne szkolenia Luo Han Guo próbują jak delicious, opierają się całkowicie z produktu zasobu i ostrości rzeczywistości. Tak więc, na przykład, 80-procentowy usuwanie owoców przekracza słodycz ze słodyczy stołu około 250 fasha, podczas gdy istota soku, dotyczące preferencji naturalnego miodu, 15-20 możliwości.
Ponadto, Могрозид istnieje odzyskiwania nieruchomości mieszkalnych i może pomóc w ochronie od wielu warunków.

Jak w rzeczywistości pokazuje, glukozy sektor nadal zdrowe i zrównoważone, szczegółowe fakty mogły być znalezione, na przykład, w: słodycze – wyniki na ciało fizyczne. Mimo to, mało kto chce zrezygnować z uwodzicielsko słodki preferencje. Duża pojemność w opcjach cukru jak Lo Han guo zatem komunikować się z globalnymi „problemami wagi przeważajacymi”.

Owoc Luo Han Guo dostarcza udogodnienia że wspaniałe Mogroside co by nie miało żadnych kalorii, jak również nie może również żadne tęsknoty. Cukier, tym nie mniej, jeden szybko przyswajalne węglowodany, które na krótki czas nasycić, a także nieustannie wzmacniają uczucie głodu. Tak więc, wprowadzenie обналичивается z powodu nadwagi.

Badanie w szkole prefektury Osaka w Japonii zaprasza 2016 badanie przedstawiał że element Mogrol który faktycznie utworzony w przewodzie pokarmowym od mogrosiden wpływa Także bezpośrednio do tkanek od tkanki tłuszczowej, przez subduing nagromadzenie od lipidów (tłuszczów ciała krwi), a także wspiera proces metaboliczny grube depozyty. Tym samym Luo Han Guo, również w stanie zmniejszyć ryzyko chorób związanych z nadwagą i otyłością na Problemy z sercem i cukrzyca.

Lo Han guo dla diabetykówLo Han guo dla diabetyków

To mogło wydawać się, że było jasne, że po prostu dlatego wspaniały wynik jak Lo Han Guo właściwie projektuje pomocą cukrzycy, ale podręczniki badania wiążą język krystalicznie czysty. Chińskie badanie rzeczywistości иллюстрировало, jak wyjątkowo wyjmowanie produktu Owoc Luo Han Guo również, jak cukierki wpływa na poziom glukozy we krwi.

Wraz z 5 zdrowych mężczyzn i kobiet w wieku od 19 do 25 lat po tym, jak za noc dzieje się szybko na kg masy ciała dawali stwardnienie ekstrakt 200 mg w wodzie. Był podłączony do 0, 15, 30, 60, 120, a także 180 minut poziom glukozy we krwi skalibrowany.

Trzy dni w końcu do czynienia z tymi samymi испытуемыми na kilogram masy ciała systemów organizmu w 3000 miligramów glukozy rozpuszczonej w wodzie. Ilość glukozy w krwi w rzeczywistości zostały obliczone w bardzo samych odstępach czasu. Ten poziom cukru we krwi wzrósł w ciągu pierwszych 15 minut do pełnych 70%, co, oczywiście, w rzeczywistości nie jest zaskoczeniem dla słodyczy. W kontrascie, ale wprowadzenie ujawnienia Luo

Han Guo zawsze nie był żadny skutek na poziomach glukozy we krwi!

Furthermore, potwierdza się przez uczynki studiów laboratorium badawczym, wyjąć Luo Han Guo mogą także zmniejszać ochronę od insuliny we krwi, a także zmniejszyć ilość glukozy we krwi. Baseding na nauce w szkole wyższa od Guizhou w chinach Mogrosid V faktycznie dla rzekomo nadający, który zmniejsza poziom cukru we krwi poprzez zwiększenie podziały hormon insulina w trzustkowych betych komórkach, a także zapewnia.Han Guo zawsze nie był żadny skutek na poziomach glukozy we krwi!

Lo Han guo faktycznie skutecznie stosowany w chińskiej medycynie ludowej, reszta faktycznie długo w odstraszaniu, a także w leczeniu problemów cukrzycowych.
Lo Han guo: przeciwutleniacze chronią przed chorobą niedokrwienną serca i komórek nowotworowych
W Chinach, Luo Han Guo będzie faktycznie Owoc od strażnik wiecznej życia. Bez wątpienia może to być związane z tym, że bardzo wielu ludzi w regionie, gdzie znajduje się roślinność, mają wiek ponad sto lat. Do przeciwutleniaczy Могрозид – w szczególności, Mogrosid IV i Mogrosid W – być w rzeczywistości często do odpowiedzialności, co jest uznawane tylko w Luo Han Guo.

Już laboratoryjne badania przeprowadzone w 1996 roku w szkole medycyny Yamagata w Japonii wykazały, że ekstrakt z owoców produktu Luo Han Guo zawsze zachowuje w pełni wolne rodniki w szachach i kompensuje utlenianie tłuszczów we krwi, które mogą powodować miażdżycę, a także wieńcową problem serca.

Ponadto, Lo Han guo owoce sporo witaminy Z dłuższą metę, a także witaminy c jest w rzeczywistości również jest bardzo przydatne przeciwutleniaczem, który ma jeszcze bardziej pozytywny wpływ na zdrowie naczyń krwionośnych. Badania wykazały, że 100 gramów nowych owoców około 460 MG mogą być połączone w witaminę c, co znacznie przekracza podaż konsumpcji od niemieckiej społeczności do zasilania ze sto miligramów każdego dnia, aby dobrze zrównoważony dorastania. Aż сушащ poza obniża zawartość witaminy K, ale również odludnego sezonowane out Lo Han Guo składa się z jak dużo witaminy K, jak nowy pomarańcza, więc stosunkowo 150 miligramów.

Przeciwutleniacze od zwiększenia produktu Owoc Luo Han Guo dodatkowo ciało system odpornościowy, wpływają na rosnące stary proces, w przeciwieństwie do również, jak mogą łatwo pojawienie się różnorodność ciągle warunków zdrowia jak such as wyżej wymienione choroby sercowo-naczyniowe, ale także komórki nowotworowe zapobiegają. Kilka badań faktycznie wykazały również, że usuwanie Lo Han guo ma również represyjny wynik aktywacji wirusa Epsteina-Barr (EBV), który trzyma 90 procent ludności świata w sobie i bardzo słaby na początku (mononukleoza zakaźna), a także skomplikowane leczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *